Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak gizlilik politikasını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için X
Türkiye'nin Hangi Şehri Senin Yaşaman Gereken Yer?
Herkesin severek yaşayacağı bir şehir vardır, peki sen Türkiye'nin hangi şehrinde yaşamalısın? Testi çöz, cevabı öğren :)

Fare

Kaplan

Ceylan

Fil

Penguen

Kuş

Karınca

Kutup Ayısı

Tilki
TEST SONUCU
İstanbul
İstanbul
Senin yaşaman gereken yer İstanbul, çünkü sen hayatında başarıyı arıyorsun ve başarı için gereken imkanları İstanbul'da bulacaksın. İstanbul, peşinde olduğun iş fırsatlarına ulaşacağın yer olacak. Bunun yanı sıra, yeni ürünler keşfetmeyi ve almayı seviyorsun, İstanbul'daki geniş alışveriş olanakları da seni mutlu edecek.
TEST SONUCU
Ankara
Ankara
Senin yaşaman gereken yer Ankara, çünkü sen hayatında güç ve itibar arıyorsun. Ankara istediğin bağlantıları kuracağın, saygın insanlarla tanışacağın yer. Gündemle ilgileniyor ve politika konuşmayı seviyorsun, Ankara'nın tam da bunun yeri olduğunu söylememize gerek yok herhalde :) Ankara'daki hareketlilik senin aradığın şey.
TEST SONUCU
İzmir
İzmir
Senin yaşaman gereken yer İzmir, çünkü sen iyi bir arkadaş ortamına sahip olmayı, eğlenmeyi ve parti yapmayı seviyorsun. Çevrende senin gibi iyi niyetli ve mutlu insanlar olsun istiyorsun, kibar insanların yaşadığı bir şehirde bulunmak istiyorsun. İzmir senin bu aradıklarını bulacağın yer.
TEST SONUCU
Antalya
Antalya
Senin yaşaman gereken yer Antalya, çünkü sen her şeyden önce bir deniz insanısın, aslında daha çok tatil insanısın desek yalan olmaz :) Denizin kokusunu ve huzuru arıyorsun. Yaz kış fark etmeksizin bisikletine binip plaja inmek istiyorsun. Antalya aradığın rahatlığı bulacağın yer.
TEST SONUCU
Eskişehir
Eskişehir
Senin yaşaman gereken yer Eskişehir, çünkü sen barış ve huzur içinde yaşamak, kültür ve bilgi birikimini geliştirmek istiyorsun. Bunun yanı sıra arkadaşlarınla eğlenmek ve gecelere akmak istiyorsun :) Eskişehir aradığın kültür, sanat hayatı ve eğlenceyi bir arada bulacağın yer.
TEST SONUCU
Trabzon
Trabzon
Senin yaşaman gereken yer Trabzon, çünkü sen doğayı, uçsuz bucaksız ormanları arıyor, ciğerlerini temiz havayla doldurmak istiyorsun. Hafta sonlarını, AVM'lerde değil doğa gezilerinde geçirmek istiyorsun. Aradığın doğal yaşamı ve temiz havayı Trabzon'da bulacaksın.
TEST SONUCU
Adana
Adana
Senin yaşaman gereken yer Adana, çünkü sen tam bir macera insanısın, bu yüzden Adana'nın insanıyla çok iyi anlaşacaksın :) Adana'nın sıcağı ise senin için problem değil çünkü sen zaten hiç kış insanı değilsin, sıcak hava aradığın şey. Hem çok sıcaklarsan buz gibi bir şalgam içer serinlersin :)
TEST SONUCU
Bursa
Bursa
Senin yaşaman gereken yer Bursa, çünkü sıcaklardan bunalmışsın, kendini buz gibi karın üstüne atmak istiyorsun artık ve aradığın kar Uludağ'da seni bekliyor :) Bunun yanı sıra eğlenmeyi seven ve mizah zekası olan birisin bu yüzden Bursa insanıyla da çok iyi anlaşırsın :)
TEST SONUCU
Kayseri
Kayseri
Senin yaşaman gereken yer Kayseri, çünkü sen ticari zekası yüksek, paradan anlayan birisin ve kendin gibi insanları Kayseri'de bulacak ve onlarla çok iyi anlaşacaksın. Çalışkan ve işkoliksin, bu özelliklerini Kayseri'de kimse garipsemeyecek :) Kayseri senin ticari zekanı konuşturma imkanını bulacağın yer olacak.
YORUMLARI GÖSTER ()

Türkiye'nin Hangi Şehri Senin Yaşaman Gereken Yer?