Rusyanın En Zengin 10 Kadın Mirasçısı
10. Ksenia Sobchak - 5 milyon $
Rusya Devlet Başkanı Putin'in akıl hocası olarak bilinen Anatoly Sobchak'ın kızı Ksenia Sobchak 5 milyon dolarlık bir mirasa sahip olacak.
9. Alsou Safina - 350 milyon $
Tatar asıllı Rus oligark Ralif Safina'nın kızı olan Alsou Safina, 350 milyon dolarlık bir servetin mirasçısı. Alsou aynı zamanda Rusya'nın en ünlü popstarlarından biri.
8. Kira Plastinina - 600 milyon $
Kira Plastinina, Pepsi'ye satılmadan önce en büyük süt ürünleri perakendecisi Wimm-Bill-Dan'ın eski CEO'su Sergei Plastinin'in kızı olarak tanınıyor. Kira, 600 milyon dolarlık bir servetin mirasçısı.
7. Anna Abramovich - 3,4 milyar $
İngiliz futbol kulübü Chelsea'nin sahibi Roman Abramovich'i tanımayan yoktur heralde. Abramovich'in en büyük kızı Anna ise 3.4 milyar dolarlık bir servetin sahibi olacak.
6. Anna Anisimova - 3,4 milyar $
Rus madencilik kralı Vasily Anisimov'un kızı olan Anna Anisimova 3.4 milyar dolarlık bir servete kavuşacak.
5. Anastasia Potanin - 5 milyar $
Rus oligark Vladimir Potanin'in kızı ve 5 milyar dolarlık bir servetin mirasçısı olan Anastasia, su sporlarına merakı ile biliniyor.
4. Irına Vekselberg - 8 milyar $
Forbes'e göre Rusya'nın en zengin 4. kişisi Victor Vekselberg'in kızı olan Irina Vekselberg, 8 milyar dolarlık bir servetin sahibi olacak
3. Ekaterina Rybolovleva - 9.1 milyar $
Dmitry Rybolovlev'in kızı olan Ekaterina Rybolovleva, 2012 yılına 88 milyon dolara o zamana kadar New York'un en pahalı dairesini satın almıştı. Ekaterina Rybolovleva, 9.1 milyar dolarlık bir servetin mirasçısı.
2. Polina Deripaska - 11 milyar $
Rusya'nın eski genel kurmay başkanının kızı olan Polina Deripaska, alüminyum kralı olarak bilinen Rus Milyarder Oleg Deripaska'nın eşi. Deripaska aynı zamanda 11 milyar dolarlık bir mirasın da sahibi.
1. Victoria Mikhelson - 13,7 milyar $
Rusya'nın en zengin 3. kişisi Leonid Mikhelson'ûn kızı olan Victoria, 13.7 milyar dolarla Rusya'nın en zengin kadın mirasçısı olarak biliniyor.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
BU İÇERİĞE TEPKİNİ EMOJİYLE GÖSTER
0
0
0
0
0
0
FACEBOOK YORUMLARI